ГЕОГРАФІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТУ КНУ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА – 90!

✨Щороку в крайню суботу березня географічна спільнота відзначає своє професійне свято – ДЕНЬ ГЕОГРАФА. Цьогоріч ювілейна дата 90 років від заснування географічного факультету!

?Нині географічний факультет – це провідний центр географічної освіти і науки України. На факультеті навчається близько 1000 студентів та аспірантів. Підготовка здобувачів здійснюється за 5 спеціальностями, в межах яких реалізуються 14 освітніх програм за ОР Бакалавр, та 13 освітніх програм за ОР Магістр. У складі факультету функціонує 8 кафедр. Підрозділ має потужний кадровий потенціал. Це 85 викладачів, з яких 22 доктори наук, 49 кандидатів наук та 14 асистентів.

?Якісний навчальний процес забезпечують три комп’ютерні класи, п’ять навчальних лабораторій, три бази навчальних практик в Київській, Черкаській та Закарпатській областях. На факультеті створено та ефективно функціонують два навчально-наукові консультаційні центри: Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій, Центр сталих рішень «GreenLabKNU».

? На даний час на факультеті реалізуються міжнародні наукові проекти спільно з провідними європейськими університетами Норвегії, Швеції, Естонії, Італії.

?Випускники факультету працюють в центральних та регіональних державних органах управління, в науково-дослідних, проектних та прогнозно-планових державних і приватних установах; обласних, районних і міських управлінських структурах, органах управління об’єднаних територіальних громад, провідних туристичних компаніях, зовнішньоторговельних, транспортних та банківських установах, засобах масової інформації та реклами, є працівниками сфери малого бізнесу, викладачами та вчителями географії та природничих наук в навчальних закладах тощо.

??Випускники, студенти  та співробітники факультету на сьогодні захищають нашу державу від агресора в підрозділах збройних сил України.

В наше професійне свято варто подякувати усім географам та географиням за їх повсякденну клопітку працю, за усі здобутки нашого підрозділу. Упевнений, що саме завдяки спільним зусиллям, наш факультет з його колосальним потенціалом, зможе й надалі гідно проявляти себе в завданнях розбудови незалежної процвітаючої Держави!

✨Найголовніше, бажаю всім міцного здоров’я, достатку, благополуччя в сім’ях, миру й злагоди в родинах та якнайшвидшого завершення війни нашою Перемогою вже в цьому році!

Двері географічного факультету завжди відчинені для географів усіх поколінь!

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята та ювілею географічного факультету!❤️

З глибокою повагою, декан, Сергій Запотоцький!