Конференція «Психологія та туризм»: досвід науковців і практиків

27 травня за ініціативою факультету психології та географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася міжнародна науково-практична конференція «Психологія та туризм». 

У заході взяли участь провідні науковці, викладачі, практики та представники туристичного бізнесу, а також студенти. Модератором заходу виступила завідувачка кафедри країнознавста та туризму (географічний факультет), проф. Ольга Любіцева. Серед промовців: директор Інституту психології ім. Г.І.Костюка, академік НАПН України Сергій Максименко, декан географічного факультету, проф. Сергій Запотоцький, декан факультету психології, проф. Іван Данилюк, президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга, Голова Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко, Голова Асоціації в`їзних туроператорів України Марія Юхновець, директор туристичної компанії «Супутник» Віктор Зінченко.

Також з доповідями виступили представники кафедри країнознавства та туризму: проф. Ігор  Смирнов, доц. Ігор Винниченко, доц. Тетяна Шпарага, асист. Діана Гринюк, а також студенти кафедри Олена Рабцун, Юліана Макарчук та ін.

Доповіді присвячені питанням ментально-психологічних аспектів туризму; психології окремих видів туризму (гольф-туризму та фестивального); аудіальній складовій у здійсненні туристської діяльності; дослідженню Героїки Малої Батьківщини; студіюванню етноекзоґенних об’єктів транскордонного туризму та інші. Наголошувалось на унікальному шансі в рамках даного заходу поєднати психологію та географію, що створює можливість відповісти на багато болючих питань сьогодення, зокрема, розвитку індустрії туризму з урахуванням сучасних викликів та загроз.