Міжнародна науково-практична конференція «ВІЙНА ТА ТУРИЗМ»

11 листопада 2022 року за ініціативи кафедри країнознавства та туризму географічного факультету та Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка з долученням міжнародних партнерів у дистанційному форматі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «ВІЙНА ТА ТУРИЗМ». До участі в конференції долучились науковці, військовики, представники туристського бізнесу, органів державної влади та мас-медіа.
Зокрема, участь взяли проф. Роман Васько (Київський лінгвістичний університет), проф. Ганна Машіка (Ужгородський національний університет), доц. Ігор Винниченко (Київський національний університет імені Траса Шевченка), доц. Наталія Аксьонова (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), Віктор Зінченко (директор туристської фірми «Супутник») та інші.
Також, в День Незалежності республіки Польща до заходу доєдналися зарубіжні партнери: Dr. Dziubińska Agnieszka, Dr. Komańda Marcin, університет економіки в Катовіце та Dr. Stefan Dyrka (кафедра менеджменту) Верхньосілезької академії імені Войцеха Корфантеґо (Катовіце, Польща).
Електронний збірник матеріалів конференції міститиметься на офіційних сайтах географічного факультету та Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Безпосередньо підготовку та проведення взяли викладачі кафедри країнознавства та туризму – зав. каф., проф. Ольга Любіцева, доц. Ігор Винниченко та ас. Діана Гринюк.