Перспективи професійного кар’єрного розвитку Історії успіху наших випускників

2 червня 2023 року відбулася онлайн-зустріч із випускниками кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що навчалися за освітньою магістерською програмою «Політична географія та геополітика». 

Вони поділилися власним досвідом професійного розвитку та кар’єрного зростання. Гості зустрічі – майбутні вступники на магістерські програми – мали змогу дізнатися про можливості працевлаштування у секторі державного управління, неурядових організаціях, а також у корпоративному секторі у т. ч. у міжнародних корпораціях після закінчення магістерської програми «Політична географія та геополітика». 

Нашими спікерами стали:

Микола ДОБИШ – керівник управління обміну інформацією та аналізу даних Апарату РНБО України, кандидат географічних наук

Маргарита РИМАРЕНКО – координаторка Українського Освітнього Кластеру Save the Children, Ukraine, докторка філософії з політичних наук

Богдана ШАПОВАЛ – менеджерка проєктів та координаторка команди з ризикового капіталу. AVP, Equity Risk PMO, Barclays.

Зоряна АДАМОВИЧ – старший менеджер з розвитку преміальних продуктів компанії Visa 

Гості зустрічі – майбутні вступники на магістерські програми – мали змогу дізнатися про можливості працевлаштування у секторі державного управління, неурядових організація, у корпоративному секторі, зокрема у міжнародних корпораціях.

Також, спікери поділилися враженнями про те як навчання на кафедрі країнознавства та туризму, на програмі «Політична географія та геополітика» допомогло їм розпочати трудовий шлях і досягти професійного успіху.

Зокрема, вони відзначили:

– широкий спектр професійних компетенцій, що охоплюються програмою, і які згодилися їм у роботі;

– викладання профільних дисциплін англійською мовою;

– одержані під час навчання навички аналізу даних;

– комплексне бачення бізнесових, управлінських та соціальних проблем, що дає перевагу нестандартного мислення. 

Кафедра країнознавства та туризму сподівається і надалі продовжувати подібні заходи, що допоможуть її студентам, а також потенційним вступникам побачити переваги географічної освіти і знайти та спланувати можливості для подальшої самореалізації.