Пішла з життя професор кафедри економічної та соціальної географії, доктор економічних наук Хвесик Юлія Михайлівна

Із скорботою повідомляємо, що передчасно на 46 році пішла з життя професор кафедри економічної та соціальної географії, доктор економічних наук Хвесик Юлія Михайлівна.

Народилася Юлія Михайлівна 22 липня 1977 р. у с. Сеньково Куп’янського р-ну Харківської обл. В 1999 році закінчила фінансово-економічний факультет Київського національного економічного університету із кваліфікацією “магістр з управління державними фінансами”. З 1995 по 1998 працювала спеціалістом контрольно-ревізійного управління “Приватбанку”, з 2000 по 2007 рік – економістом Міністерства фінансів України з питань паливно-енергетичного комплексу, податкової та митної політики. 2005 року у Раді з вивчення продуктивних сил України НАН України захистила кандидатську дисертацію “Податкові механізми в системі природокористування: теорія і практика”. З 2008 по 2010 працювала директором Департаменту інвестиційної та інноваційної діяльності Міністерства економіки України. Із 2011 – асистент, із 2012 – доцент, із 2017 – професор кафедри економічної та соціальної географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2012 році у ННЦ “Інститут аграрної економіки” НААН України захистила докторську дисертацію “Інвестиційне забезпечення аграрної сфери сільських депресивних територій: теорія і практика”. Була автором та співавтором понад 100 наукових та навчально-методичних праць.

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Юлія Михайлівна жила, раділа світу, людям, що його оточували.

Колектив географічного факультету висловлює співчуття рідним та близьким людям Юлії Михайлівни.

Світла та вічна пам’ять!