Пішов із життя Михайло Гродзинський

Пішов із життя Михайло Гродзинський – видатний науковець, завідувач кафедри фізичної географії та геоекології, член-кореспондент НАН України

21 липня 2022 року пішов із життя Михайло Дмитрович Гродзинський – видатний український ландшафтний еколог, завідувач кафедри фізичної географії та геоекології, доктор географічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, голова Асоціації ландшафтної екології України (IALE-Ukraine), член Президії та Вченої ради Українського географічного товариства, член Національного комітету України з Програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера».

 

Михайло Дмитрович був надзвичайно яскравою, талановитою, розумною, доброю та щирою людиною.
Людиною, що надзвичайно любила життя, а життя любило його.
Людиною, на чию підтримку завжди можна було розраховувати і на яку не потрібно було чекати – він сам її першим пропонував.
Людиною, що була на своєму місці: займалася своєю улюбленою справою – наукою, а поруч завжди була кохана та любляча дружина.
Людиною, яка завжди мала свою позицію та не боялася висловлювати власну думку.
Людиною, що могла бачити саму сутність речей та миттєво відділити головне від другорядного. Він міг сконцентруватись на головному і не витрачати дорогоцінні хвилини життя на другорядне.
Людиною, яку справді поважали і чию повагу хотілось заслужити.
Людиною, яких майже не залишилось…

 

Такою ЛЮДИНОЮ він і залишиться серед нас: учнів, колег, друзів, послідовників…

 

Висловлюємо щире співчуття родині Михайла Дмитровича та усій нашій географічній спільноті.
Про день та місце поховання буде повідомлено додатково.