Професора Валентина Хільчевського нагороджено медаллю Національної академії педагогічних наук України – «Ушинський К.Д.»

Хільчевського Валентина Кириловича – доктора географічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки,  професора кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка нагороджено почесним знаком Національної академії педагогічних наук України «Ушинський К.Д.» (наказ НАПН України №21-к від 21.09.2023 р.) – за особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та наукових кадрів, значні досягнення у фундаментальних і прикладних наукових дослідженнях.

Весь трудовий шлях професора В.К. Хільчевського пов’язаний з Університетом, з географічним факультетом.

І етап: у 1976-1989 рр. – науковий співробітник проблемної науково-дослідної лабораторії гідрохімії географічного факультету.

ІІ етап: 1989 р. – доцент кафедри гідрології та гідрохімії, з 1997 р. – на посаді професора. Протягом 2000-2019 рр. – завідувач кафедри гідрології та гідроекології, від 2019 р. – професор цієї ж кафедри.

Має державні нагороди: Заслужений діяч науки і техніки України (2009 р.); Державна премія України в галузі науки і техніки (2017 р.).