Спільний видавничий проєкт з управління річковими басейнами вчених КНУ імені Тараса Шевченка та ВНУ імені Лесі Українки (м. Луцьк)

Вийшла з друку книга: Хільчевський В.К., Гребінь В.В., Забокрицька М.Р. Управління річковими басейнами: навч. посібник. – К.: ДІА, 2024. – 236 с. ISBN 978-617-7785-50-6

В авторський колектив увійшли представники географічних факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка (професори Хільчевський В.К. та Гребінь В.В. – кафедра гідрології та гідроекології) та Волинського національного університету імені Лесі Українки (доцент Забокрицька М.Р. – кафедра фізичної географії).

У першому, виданому в Україні, навчальному посібнику з управління річковими басейнами охарактеризовано основні засади управління водними ресурсами, річкові басейни Європи та України, принципи гідрографічного та водогосподарського районування, органи управління водними ресурсами країни на басейновій основі. Розглянуто основні положення державного моніторингу вод з детальною ілюстрацією операційного моніторингу масивів поверхневих вод річкових басейнів України.

Навчальний посібник призначено для студентів, які навчаються за освітніми програмами «Управління та екологія водних ресурсів» та «Гідрологія»  спеціальності 103 «Науки про Землю». Він може бути корисним й для студентів інших освітніх програм спеціальностей 103 «Науки про Землю» та 106 «Географія», в яких вивчають питання управління водними ресурсами.