Волонтерство – шлях до збереження самоідентифікації Української нації

У цьому в черговий раз переконалася Діана Гринюк викладачка кафедри країнознавства та туризму, яка не покинула рідного міста навіть у найбільш складний для нього період.
Захід від Управління з питань гендерної рівності КМДА «Жіноче лідерство у громаді: львівські кейси для влади та волонтерів» покликаний об’єднати людей навколо соціально-важливих проблем сьогодення в період кровопролитної російської агресії, що триває вже понад 8 років та масштабувати проєкт на загальнодержавний рівень. «Ми отримали конкретні рекомендації щодо залучення людей в команду, оптимізації всіх процесів з її організації та подальшої ефективної діяльності. Таке навчання вважаю вкрай важливим і доцільним. Дякую організаторам за надану можливість поспілкуватись із досвідченою спікеркою Галиною Бордун і своїми однодумцями». Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до волонтерської співпраці та спільноти. Наша сила в єдності.
https://nsv.org.ua/news/galina-bordun-ya-ne-praczyuyu-za-standartami-ya-praczyuyu-vid-zapitu-i-beru-vidpovidalnist-za-poshuk-i-vprovadzhennya-rishennya/