Кочеткова Ірина Валентинівна
кандидат географічних наук

Curriculum vitae

ORCID: 0000-0001-5342-7444

Освіта: Вища. У 2009 році закінчила географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Спеціальність: Географія. Отримана кваліфікація: географ, еколого-ландшафтознавець, менеджер природокористування та ГІС, менеджер освіти, викладач географії, основ економіки та екології

Досвід роботи: 2008 -2009 рр. - Спеціаліст навчальної лабораторії інформаційних технологій в географії кафедри географії України. 2012-2020 рр - асистент кафедри географії України. З 2020 по теперішній час - доцент кафедри географії України

Основний напрямок наукових досліджень: фахівець у галузі рекреаційного природокористування, дослідження культурних ландшафтів, рекреаційної географії,  урболандшафтознавства.

Публікації: автор та співавтор понад 23 наукових та навчально-методичних праць.

Вибрані публікації за останні 5 років:

Туристичне краєзнавство: Канівщина. Навчальний посібник / Любіцева О.О., Романчук С.П., Кочеткова І.В., Винниченко І.І., Михайленко Т.І. ; за заг.ред. Любіцевої О.О. – Київ.  Видавництво ТОВ «Альфа-ПІК», 2017. – 194 с.

Любіцева О.О., Кочеткова І.В. Географія населення і розселення. Практикум: навч.-метод. посіб. / Любіцева О.О., Кочеткова І.В. – К.: ВПЦ «Київський університет», 2019. – 108 с.

Географія культури і релігії. Програма і методичні рекомендації для студентів спеціальності 106 – географія / О.О. Любіцева, І.В.Кочеткова – К: ТОВ «Анва-Принт», 2020. – 24 с.

Liubitseva O.A., Kochetkova I.V. Spatiotemporal Distribution of Recreational Activities of People Living in the Kyiv Agglomeration // Studia Periegetica nr 3(27)/2019, c.45-58

Наукові та державні відзнаки: Лауреат академічної стипендії Президента України на 2011/2012 н.р.; Подяка від Голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації (2018 р.)