Сьогодні на географічному факультеті відбувся випуск географів-магістрів. Цей день є надзвичайно важливою подією в житті і вирішальний момент в долі кожного нашого випускника.

Дорогі наші випускники. Всі дороги для Вас відкриті, всі можливості доступні, є все необхідне для реалізації планів та задумів.

Бажаємо Вам ентузіазму, грандіозних цілей, великих проектів, нових географічних відкриттів, реалізації усіх задумів, творчих звершень. Вперед до перемог, до нових горизонтів, до світлого майбутнього! Нехай супроводжують кожного з Вас любов, удача та віра в свої сили.
  

 

Повідомляємо Вам, що урочистості з нагоди випуску магістрів географічного факультету відбудуться 12 червня 2021 р. об 11 годині на території Навчально-спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (проспект Академіка Глушкова, 2-Б).

Чекаємо на Вас!

З повагою, деканат географічного факультету

Відкрита зустріч з експертною групою з акредитації ОНП «Туризм», освітньо-наукового ступеню: доктор філософії

8 червня 2021 12.00-13.00 відбудеться відкрита зустріч з експертною групою
з акредитації освітньо-наукової програми "Туризм" спеціальності 242 Туризм.

Підключитись до конференції Zoom  
https://us04web.zoom.us/j/79878277228?pwd=bGxOZm8wUmVRMm1JZzBOZWFXUEdVZz09
Ідентифікатор конференції : 798 7827 7228
Код доступу: 1111

Запрошуються усі бажаючі.

На кафедрі географії України проведено публічний відкритий захист кваліфікаційної роботи на тему: «Роль еногастрономічного туризму у збереженні нематеріальної культурної спадщини на прикладі Дороги вина та смаку Української Бессарабії», магістерки ОП «Географія еногастрономічної рекреації та туризму» з подвійним дипломуванням з Університетом  Мачерата (Італія) Кароліни Крупельницької.
 
На захисті були присутні основні стейкходери з Одеського регіону: Ірина Пльшакова - президент ГС «Дорога вина та смаку Української Бессарабії» та адміністратор спілки Ольга Моісеєнко, Тетяна Дукова – етнограф, носій культурної традиції виготовлення  обрядових хлібів села Криничне Одеської області, Юлія Сущенко – журналіст, досвід яких було представлено у роботі, як кращу практику.  
Висвітлені К. Крупельницькою питання актуалізації та захисту гастрономічної спадщини етнічних спільнот України та запропоновані інструменти валоризації елементів НСК та підтримки носіїв виробничих та ужиткових традицій засобами  еногастрономічного туризму, через «Дороги вина та смаку», викликали жваве обговорення та підтримку основних стейкхолдерів, що на практиці засвідчило репрезентативність та практичну цінність дослідження.
 
Захист відбувся на високому рівні та продемонстрував необхідність трансферу інноваційних технологій захисту НСК  з академічної сфери  на  локальний рівень до етнічних меншин в Україні.
 
Член екзаменаційної комісії та гарант освітньо-наукової програми, доцент Олена Мотузенко зазначила важливість розбудови  тісних зв’язків з представниками ринку праці та  іншими стейкхолдерами та необхідність їх  безпосереднього залучення до процесу підготовки майбутніх фахівців. 
 
Посилання на захист роботи: https://youtu.be/D6bPv34qrr0
Посилання на обговорення: https://youtu.be/BSv2ZH64LOkРозпорядження №577 від 22.05.2021 р. про Проведення навчальних практик

Університет імені Адама Міцкевича в Познані запрошує на навчання протягом осіннього семестру 2021 р.

Навчання в межах міжуніверситетської угоди передбачає відсутність плати за надані освітні послуги приймаючого університету.

Стипендія від приймаючого ЗВО не передбачена. Витрати на проживання та проїзд – за рахунок студентів.

Кінцевий термін подачі заявок: 10 червня 2021 р.!

Якщо ви бажаєте подати заявку на семестрове навчання в Університеті імені Адама Міцкевича, надсилайте такі документи :

– мотиваційний лист,
– CV,
– Індивідуальний план навчання (завізований координатором академічної мобільності, перелік курсів: https://amupie.e-msi.pl/)
– виписку з оцінками (завізовану на факультеті),
– Сертифікат про рівень володіння іноземною мовою,
– фото студентського квитка,
– скан-копію закордонного паспорта.

Всі скановані копії документів необхідно надіслати одним файлом у форматі PDF на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У темі електронного листа та назві самого pdf-файлу ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно вказати місто Познань та прізвище апліканта (зразок – Poznan_Petrenko).

Завантажити індивідуальний графік (п.3 категорії "Підготовка документів") та сертифікат на визначення рівня володіння іноземною мовою (п. 5 категорії "Підготовка документів" ): http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk

17 травня на географічному факультеті відбувся круглий стіл з проблем інформаційної безпеки, енерго- та водопостачання на тимчасово окупованих територіях України. Спікерами заходу були професор Костянтин Мезенцев з доповіддю "Кримська платформа з точки зору інформаційної безпеки держави", професор Валентин Хільчевський з доповіддю "Водні конфлікти на Донбасі" та професор Петро Масляк з доповіддю "Транcформації населення Криму під час Російської окупації".
До участі в круглому столі долучилися студенти, що навчаються за ОП "Економічна географія" в рамках вивчення навчальної дисципліни "Географія України"

Шановні студенти, співробітники географічного факультету та всі зацікавлені!
 
Запрошуємо Вас доєднуватись до  Круглого столу з проблем інформаційної безпеки та водопостачання на тимчасово окупованих територіях України, який відбудеться 17 травня 2021 року о 10.00 на платформі Zoom.
 
Meeting ID: 923 689 7753
Passcode: geoforever
Join Zoom Meeting
 
 
 Спікери заходу та тематика доповідей:
 
1. Мезенцев Костянтин Володимирович, д.геогр. н., професор., завідувач кафедри економічної та соціальної географії географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка
«Кримська платформа з точки зору інформаційної безпеки держави»
 
2. Хлобистов Євген Володимирович, д.е.н., професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор кафедри екології Національного університету "Києво-Могилянська Академія", експерт Кримськотатарського ресурсного центру.
«Водні ресурси Криму: екологічні наслідки анексії»
 
3. Хільчевський Валентин Кирилович, д.геогр. н., професор, засл. діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка
«Водні конфлікти на Донбасі»
 
4. Масляк Петро Олексійович д.геогр. н., професор. засл. працівник освіти України, професор кафедри географії України географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка
«Транформації населення Криму під час Російської окупації»
11:00 15 травня 2021 року
Запрошуємо вступників та всіх бажаючих на онлайн зустріч (Zoom)

У рамках КНУ ЕХРО 2021 відбудеться презентація освітніх програм географічного факультету Університету.

Дізнайся усе про умови вступу та навчання, сертифікати ЗНО, спеціальності, як це бути Географом.

Переходь за посиланням

 https://us02web.zoom.us/j/87899498107?pwd=NHIwVVFwdFgrMTJsejk0bDdVSlFpZz09

або приєднуйся

Ідентифікатор конференції: 878 9949 8107

Код доступу: tZ0SbX


КНУ Ехро — простір освітніх можливостей.
КНУ — твій перший пріоритет!

Щиро вітаємо шановну географічну спільноту з Днем науки!
Зичимо натхнення, творчих успіхів, підкорення нових наукових вершин, миру і здоров’я!

Пишаємося науковцями нашого факультету, серед як є Член-кореспондент Національної академії наук України, лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужені діячі науки і техніки, Національний  консультант Програми з навколишнього середовища ООН (UNEP), Лауреати Премії Президента України для молодих вчених, наукові керівники численних держбюджетних тем, автори статей у високорейтингових журналах, науковці з високим індексом Гірша, автори патентів, переможці Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт і просто науковці, які люблять свою роботу і виконують її сумлінно і з задоволенням!


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас долучитися до проведення та участі в Всеукраїнському семінарі з нагоди Дня Європи - 2021 «Україна в європейському просторі: геопросторові особливості та європейська уніфікація», 
який планується провести під егідою Центру євроінтеграційних студій та комунікацій ТНПУ, географічних факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка,  а також Асоціації географів-суспільників України
 
Формат zoom-зустріч (заклик буде надіслано згодом).
 

Відео про Дистанційну реєстрацію дивитись тут