Шановні колеги!
 
Чи стикалися Ви з викликами та труднощами на початку Вашої педагогічної кар'єри⁉️
 
Чи можливо Ви ще тільки плануєте викладати, але не знаєте, з чого розпочати⁉️
 
Ми готуємо для Вас цікавий онлайн курс "Основи викладацької майстерності" для KNU Professionals, який допоможе викладачам-початківцям зорієнтуватися на ниві викладання в університеті.
 
⭕Щоб зрозуміти, які теми та питання необхідно розкрити, ми просимо Вас відповісти на кілька питань опитування, яке займе не більше 5 хвилин⤵️
 
https://forms.gle/7CoBUNe7y8tsRRiW9
 
Вловивши всі виклики сьогодення, експертно-консультаційним центром з розвитку громад та територій КНУ у співпраці з асоціацією ОТГ було реалізовано сертифікатну програму "Стратегування та планування розвитку громад та територій – дії лідерів громад". Відтак, сьогодні, 10 вересня, було урочисто завершено двоетапне навчання лідерів громад з Київщини, Херсонщини та Черкащини.

Розвиток територіальних громад – виклик, який отримав адміністративно-територіальний устрій України в останні роки.

Економіко-географічна база, правове регулювання, управління місцевими фінансами та бюджетами, аналітика даних в GIS-порталах, стратегування місцевого соціально-економічного розвитку, менеджмент проєктів та залучення інвестицій в місцеву економіку – база, якою має володіти кожен з лідерів громад.

Дана програма надала учасникам усю необхідну базу, якою має володіти лідер територіальної громади на сьогодні. Окрім того, вона дала поштовх покращити обізнаність лідерів громад у шляхах розвитку територій.
«Відкриті змагання Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі спортивного орієнтування»

11 вересня 2021 року Всесвітній день орієнтування в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. 

З однієї сторони спортивне орієнтування – вид спорту, а з іншої – це вид рекреаційної діяльності, в якому важлива не лише спортивна та фізична складова, а й інтелектуальна – вміти вірно “прочитати” карту, визначити оптимальний шлях та найефективніше його подолати. Це чудовий спосіб провести вихідний день. 

️ Тому ми пропонуємо Вам цікаво провести час на території студмістечка КНУ імені Тараса Шевченка. 

🏞 Де? Територія студентського містечка КНУ імені Тараса Шевченка.

📆 Коли ? 11 вересня 2021 р.

 О котрій? 8.30 

️Заявку можна подати не пізніше 5 вересня 2021 року. 

🔹Форма для реєстрації https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxYETdQSv0ouJT10NklA3yMhrUMATmivWcjZvndatFslJIuA/viewform?fbclid=IwAR08EKG_TUmaWWI1s7tKKVm_WTayyU1d3OcMzEENaj5uN8u_0uGTwN7eooA

 🔹З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланнямhttps://drive.google.com/file/d/1JbM7vtTUzFcliRmai6zs0vbgXUGBLt2M/view?fbclid=IwAR0tQidShVyOaSAe2N-Dwg4CTpW5bmx4aCn5RA8J-7IkhIrUDh4ityG3xGI

Перший курс - частина 1 / частина 2 / частина 3
Другий курс - частина 1 / частина 2 / частина 3
Третій курс - частина 1 / частина 2 / частина 3
Четвертий курс - частина 1 / частина 2
Магістр 1 курс - частина 1частина 2
Магістр 2 курс - частина 1 / частина 2 / частина 3

Шановні студенти, викладачі та співробітники географічного факультету!

Щиро вітаю вас з Днем знань  і початком нового навчального року! Зичу вам здоров’я, натхнення, впевненості у власних силах та захоплюючих подорожей у світі науки.  Бажаю, щоб прийдешній навчальний рік ознаменувався новими досягненнями та перемогами.  Переконаний, що спільними зусиллями професорсько-викладацького складу факультету ми і надалі будемо проводити якісну підготовку географічних кадрів України!


З найкращими побажаннями, декан географічного факультету                               Сергій Запотоцький


 

Згідно з розпорядженням декана від 31.08.2021 р. за №601 «Про проведення навчальних занять в І семестрі 2021/2022 н.р»:

  1. З09.2021 р. до 03.09.2021 р. проведення навчальних занять для всіх курсів та освітніх програм буде здійснюватись в аудиторіях факультету.
  1. З 06.09.2021 р. проведення навчальних занять для всіх курсів та освітніх програм буде здійснюватись в змішаному форматі (потокові лекції – онлайн, семінарські та практичні заняття – в аудиторіях факультету).
  1. РОЗПОРЯДЖЕННЯ №601 від 31.08.2021 р.

 З повагою, деканат

На обговорення виноситься проект нової освітньо-професійної програми «ГЕОЕКОЛОГІЯ» спеціальності 103-Науки про Землю на здобуття освітнього ступеня бакалаврдля студентів денної форми навчання

Шановні друзі, якщо у Вас виникнуть пропозиції щодо покращення змісту даної програми, надсилайте свої відгуки на адресу

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Опис ОПП "ГЕОЕКОЛОГІЯ" дивитись тутШановні першокурсники – майбутні географи!! 🌍

 Прийміть щирі вітання зі вступом на географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка і запевняємо, що ви зробили правильний вибір!

📍 Запрошуємо першокурсників на урочисту посвяту у студенти, яка відбудеться 1 вересня 2021 о 10:00 на стадіоні спорткомплексу Університету за адресою: проспект Академіка Глушкова, 2Б.

 Географічний факультет з нетерпінням чекає в своїх стінах нове покоління географів. Ми бажаємо нашим першокурсникам наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах і підкорення нових вершин!

 

 

 

 

Нині розпочалося поселення студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Протягом дня  у гуртожиток №6 було заселено 50 студентів географічного та хімічного факультетів.

Усім, хто рекомендований до поселення, нагадуємо, що це можна зробити з 09:00 до 17:00 протягом 26-27 та 30-31 серпня за адресою м. Київ, вул. Ломоносова, 59.
Не забудьте взяти довідки від дерматолога та про пройдену флюорографію (діє протягом року).
Наші консультанти зі Студентської Рада гуртожитку №6 допоможуть Вам зі всіма питаннями.
Чекаємо у нашому гуртожитку.

 

Згідно наказу МОН України № 882 від 04.08.2021 р. обсяг державного замовлення на 2021 рік:

спеціальність 103 Науки про Землю – 1 місце,

спеціальність 106 Географія – 5 місць,

спеціальність 242 Туризм – 1 місце.

Початок прийому заяв і документів: 25 серпня 2021 р.

Закінчення прийому заяв і документів: 3 вересня 2021 р. о 17:00

Правила прийому до аспірантури/ад’юнктури для здобуття ступеня доктора філософії у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2021 році: http://asp.univ.kiev.ua/doc/VSTUP_2021/Aspirantura_2021.pdf 

Інформація про освітньо-наукові програми на здобуття ступеня доктора філософії на географічному факультеті, програми вступних іспитів та вимоги до дослідницької пропозиції для вступу до аспірантури: https://geo.knu.ua/uk/aspirantura-ta-doktorantura.html

 

Повідомляємо Вам графік проведення консультацій та графік вступних випробувань з фаху для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі здобутого ОКР молодшого спеціаліста

- Графік консультацій
- Графік вступних випробувань

З повагою, відбіркова комісія географічного факультету

 

СТРАТЕГУВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ – ДІЇ ЛІДЕРІВ ГРОМАД

14 липня 2021 р. відбулася презентація та відкриття сертифікованої програми для представників лідерів органів місцевого самоврядування з різних куточків України "Стратегування та планування розвитку громад та територій - дії лідерів громад" від Всеукраїнської Асоціації ОТГ, що проходить на базі Інституту післядипломної освіти.

 Володимир БУГРОВ, ректор КНУ імені Тараса Шевченка, у своїй промові зазначив, що вміння адаптуватися – необхідна навичка сьогодення; стратегування громад та територій не є винятком, оскільки новоутворені громади підлаштовуються під нові реалії та шукають нові шляхи до розвитку. "Наприклад, коронавірус вніс свої правки і в нашу освітню діяльність. Ми адаптувалися і стратегувалися до нових реалій" - навів приклад Володимир БУГРОВ.

 "Дана програма буде корисною для кожного органа місцевого самоврядування. Ми прагнемо вирішити низку потреб: навчальні, консультативні, можливо навіть, коучінгу. Спільно для громад ми зможемо забезпечити таку підтримку на складному етапі" - зазначила у своїй промові Валентина ПОЛТАВЕЦЬ, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

 Програма націлена на поглиблення знань лідерів органів місцевого самоврядування у заходах підвищення конкурентоспроможності та атрактивності територіальних громад. 

Повідомляємо Вам графік проведення консультацій та графік вступних випробувань з фаху для вступників для здобуття освітнього ступеня магістра.

 - Графік проведення консультацій зі вступних випробувань з фаху для вступників для здобуття освітнього ступеня магістра
 - Графік проведення вступних випробувань з фаху для вступників на здобуття освітнього ступеня магістра


                                             З повагою, відбіркова комісія географічного факультету

Колектив кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна глибоко сумує з приводу передчасної смерті відомого географа, професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора географічних наук Дмитрука Олександра Юрійовича.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям і колегам з географічного факультету Київського університету та розділяємо гіркоту непоправної втрати.

 

З повагою, кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства.