Університет сприятиме розвиткові Київського регіону

Про роль Київського національного університету імені Тараса Шевченка у забезпечені розвитку Київського регіону ішлося під час урочистого підписання Меморандуму про співпрацю Університету із Агенцією регіонального розвитку Київської області..

Подію було проведено 09 квітня 2021 року в головному навчальному корпусі Університету. Підписання Меморандуму про співпрацю відбулося за участі проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександра Рожка, декана географічного факультету Сергія Запотоцького, керівника керівник Експертно-консультаційного центру з розвитку громад та територій Анатолія Мельничука які представляли інтереси КНУ імені Тараса Шевченка. Від Агенції регіонального розвитку Київської області на зустрічі були присутні директор Дмитро Крепак.

Поважні сторони обговорили ключові аспекти Меморандуму про співпрацю. Ішлося, зокрема, про навчально-інформаційний супровід розвитку громад і територій; про координацію спільних проєктів через новозаснований Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Науково-педагогічний колектив Університету бажає колегам плідної реалізації для запланованих у межах співпраці із Агенцією регіонального розвитку Київської області!