ERASMUS+
The University of Westminster
London
Great Britain

До уваги студентів-бакалаврів 2-ого та 3-ого року навчання!

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання  протягом осіннього семестру у 2021-2022 н. р  в одному з найстаріших університетів Великої Британії - Вестмінстерському університеті - для бакалаврів 2-ого та 3-ого року навчання.

Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 24 квітня 2021 року.

Cпеціальності:

 • Туризм
 • Мистецтво, ЗМІ та комунікації (крім музики)
 • Бізнес
 • Комп'ютерні науки
 • Гуманітарні науки
 • Право
 • Природничі науки
 • Соціальні науки (крім психології)

 Сайт університету: https://www.westminster.ac.uk/study

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

1.CV / резюме в форматі EUROPASS;

2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);

 1. Сертифікат про рівень знання англійської мови – не нижче B2; Перелік сертифікатів, які приймаються, поданий нижче. 
 • Cambridge: International English Language Testing Service (IELTS)
 • Pearson Test Of English (PTE)
 • TOEFL
 • Cambridge Assessment English

 

Також приймаються сертифікати, видані КНУ ім. Тараса Шевченка

- English Certificate issued by our Language Center

- Language Proficiency Assessment Form from
Home University 

 Просимо детальніше ознайомитися з вимогами щодо рівня володіння англійською мовою та сертифікацією за посиланням: https://www.westminster.ac.uk/study/english-language-requirements 

 1. Learning Agreement(draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. Підписувати документ не потрібно.

Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:

http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk

 

У  Вестмінстерському університеті діє модульна система навчання. Вам потрібно обрати  модулі, що відповідають предметній області Вашого курсу навчання. Тобто студент зі спеціальності «Право», може обрати модулі лише з каталогу модулів права.

 Детальна інформація про те, як обрати модулі, а також каталог модулів за посиланням:https://www.westminster.ac.uk/international/student-exchanges/modules-and-credit/choosing-your-modules 

 1. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайтівідділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk)  із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис або якщо немає можливості отримати підпис від координатора, приймається письмове підтвердження списку курсів у вигляду емейлу від координатора) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 2. 6. Витяг із залікової книжки (перекладений на англійську мову та завірений). Просимо надсилати витяги з оцінками на завіряння Надії Миколаївні Серьогіній на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Документи ПРИЙМАЮТЬСЯ і ОПРАЦЬОВУЮТЬСЯ ЕЛЕКТРОННО!

!Зверніть увагу, що на завіряння приймається переклад тільки офіційних документів з підписами та мокрою печаткою! За витягами просимо звертатися на факультет/інститут.

 1. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/C9uMtAiJF5qg2RzN7

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента:  Westminster-2021_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва  до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ запитом на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Поради щодо оформлення конкурсних документів  на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

* Форму Learning Agreement можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.

**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

***Дата співбесіди буде оголошена окремо на офіційній фейсбук-сторінці Відділу міжнародного співробітництва.

****Розмір гранту на навчання складає 4500 €/5міс.

*****Грант на подорож  275 €

****** Корисна інформація стосовно участі у програмі і навчання у Вестмінстерському університеті розміщена в інформаційному буклеті приймаючого закладу. Пошук у телеграм-каналі за назвою файлу «KA107 Partner Factsheet- Incoming Exchanges 2021-22.pdf»