20 квітня на географічному факультеті Київського національного університету відбулася ХІХ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна». В зв’язку з карантинними обмеженнями захід відбувся дистанційно з використанням платформи Zoom, проте це не зашкодило успішній роботі конференції.

Захід розпочався з урочистого привітання декана Географічного факультету Сергія Петровича Запотоцького та заступника декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Ольги Григорівни Шевченко.

У конференції взяли участь 54 учасники з різних регіонів України, а також з Польщі. Крім молодих науковців Київського національного університету імені Тараса Шевченка, були представники Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Одеського державного екологічного університету, Ягеллонського університету (Краків, Польща), деяких інших навчальних закладів. Також у заході взяли участь представники Інституту географії НАН України, Національної академії педагогічних наук України та МАН (відділення наук про Землю).

Доповіді учасників були присвячені актуальним проблемам фізичної та суспільної географії, геоекології та раціонального природокористування, геоморфології та геології, гідрометеорології, розвитку туристичної діяльності, шкільної географічної освіти. Учасники конференції презентували результати своїх досліджень, подискутували, обмінялися досвідом та позитивно провели час.

Команда Наукового товариства студентів на аспірантів Географічного факультету дякує учасникам конференції та бажає подальшої плідної праці та наукових здобутків!