З ініціативи викладачів кафедри країнознавства та туризму, к.геогр.н. Кіптенко В.К. та доц. к.геогр.н. Хільчевської І.Г., студенти географічного факультету долучилися до дослідження Інституту модернізації змісту освіти МОН та Української Асоціації Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції.

4 травня 2021 вмотивовані здобувачі освіти за освітніми програмами «Туризм» та «Економічна географія» (рівня бакалавр) та «GeoglobalisticsandRegionalStuides/Географічне країнознавство та геоглобалістика” (рівня магістр) взяли участь у фокус-групі міжнародного проєкту «Ціннісні орієнтири українського студентства», метою якого є розробка ефективної стратегії формування проєвропеських ціннісних орієнтирів у студентському середовищі. Спілкування відбувалося також за участі студентів та викладачів інституту журналістики КНУТШ у атмосфері відкритого й змістовного висловлення думок.  Усі учасники отримали цікавий та корисний досвід практичного застосування методу фокус-груп й мали нагоду замислитися над суттєвими питаннями майбутнього: особистого й суспільно-значимого.

Дослідження продовжується, то ж зацікавлені студенти  можуть долучитися до міжнародного проєкту, пройти анонімне опитування за посиланням:

й вже восени поточного року, як учасники, дізнатися про результати щодо ціннісних трансформацій у середовищі українського студентства.