Співпрацюючи зі стейкхолдерами: стартував проєкт КМДА з підготовки добровільних помічників розвитку туризму столиці «Академія Гостинності». Долучаймося!

 1 липня 2021 року в рамках туристичного бренду столиці "Київ - місто, де все починається" стартував проєкт КМДА з підготовки добровільних помічників розвитку туризму столиці «Академія Гостинності». Географічний факультет плідно співпрацює з Київською міською державною адміністрацією у системній роботі з метою промоції міста й на прес-конференції з нагоди запуску проєкту був представлений доценткою кафедри країнознавства та туризму, к.геогр.н., В.К. Кіптенко. Цей пілотний проєкт за участі викладачів нашого факультету слугуватиме зміцненню взаємодії зі стейкхолдерами й надасть можливість здобувачам освіти, широкій громадськості бути залученими  до активної практичної діяльності в сфері туризму столиці.

 

 До створення та реалізації навчальної програми «Академії Гостинності» - партнерами якої є також Інститут розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр, Всеукраїнська Асоціація гідів, ГО «Київський прес-клуб» - будуть долучені кращі професіонали-тренери з різних аспектів туристичної, волонтерської діяльності, безпеки, надання домедичної допомоги, консультанти з психології міжособистісних стосунків, етикету тощо. Курс поєднує теорію й практику й складатиметься з інтенсивів:

– Київ – туристичний центр;
– Волонтерство в сфері гостинності;
– Практичні навички добровільних помічників розвитку туризму Києва.
Набір учасників проєкту здійснюється на конкурсній основі за результатами анкетування. Навчання, що триватиме три місяці,  є безкоштовним.

Долучаймося!
Посилання на анкету для участі в конкурсному відборі проєкту розміщено на офіційному туристичному порталі Києва в розділі «Академія гостинності»:

https://forms.gle/HcZDmgy2qMTMtfj37

Відео прес-конференції проєкту дивитись за посилання https://www.youtube.com/watch?v=nild_tm_m4w