СТРАТЕГУВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ – ДІЇ ЛІДЕРІВ ГРОМАД

14 липня 2021 р. відбулася презентація та відкриття сертифікованої програми для представників лідерів органів місцевого самоврядування з різних куточків України "Стратегування та планування розвитку громад та територій - дії лідерів громад" від Всеукраїнської Асоціації ОТГ, що проходить на базі Інституту післядипломної освіти.

 Володимир БУГРОВ, ректор КНУ імені Тараса Шевченка, у своїй промові зазначив, що вміння адаптуватися – необхідна навичка сьогодення; стратегування громад та територій не є винятком, оскільки новоутворені громади підлаштовуються під нові реалії та шукають нові шляхи до розвитку. "Наприклад, коронавірус вніс свої правки і в нашу освітню діяльність. Ми адаптувалися і стратегувалися до нових реалій" - навів приклад Володимир БУГРОВ.

 "Дана програма буде корисною для кожного органа місцевого самоврядування. Ми прагнемо вирішити низку потреб: навчальні, консультативні, можливо навіть, коучінгу. Спільно для громад ми зможемо забезпечити таку підтримку на складному етапі" - зазначила у своїй промові Валентина ПОЛТАВЕЦЬ, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

 Програма націлена на поглиблення знань лідерів органів місцевого самоврядування у заходах підвищення конкурентоспроможності та атрактивності територіальних громад.