4 жовтня 2021 року на географічному факультеті відбувся круглий стіл «Шлях Географа», присвячений пам’яті академіка Ярослава Олійника. В Круглому столі взяли участь представники географічної спільноти зі всієї України, зокрема своїми спогадами про Ярослава Богдановича поділилися декан географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Запотоцький, керівник навчально-виховного комплексу "Димерська гімназія-загальноосвітня школа I ступеня" Димерської селищної ради Тамара Рихлик (Бишовець), академік НАН України Леонід Руденко, професор Петро Шищенко, професор Валентин Хільчевський, професор Михайло Гродзинський, декан факультету психології Іван Данилюк; Віце-Президент Українського географічного товариства В’ячеслав Олещенко; ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура; головний спеціаліст Відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський, професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Костянтин Нємець, професор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Василь Джаман, декан географічного факультету Львівського національного університету  імені Івана Франка Володимир Біланюк.

Вічна і світла пам’ять нашому вчителю Ярославу Богдановичу Олійнику!