7 жовтня 2021 відбулася лекція професора факультету Географії та Геопросторових наук Коледжу природничих наук Університету Південної Дакоти (США) Джорджа У.Уайта на тему «Географія та туризм: погляд з Південної Дакоти/ Geography and Tourism: view from South Dakota».

На запрошення кафедри країнознавства та туризму професор Дж.Уайт поділився своїми спостереженнями, результатами аналізу щодо перебігу COVID-19 та наслідків пандемії, зокрема для індустрії туризму штату. Відбулася змістовна дискусія щодо питань сучасних трендів у розвитку штату, ролі політики місцевої влади у сучасному перебігу подій, способу життя й проблем корінного індіанського населення, ідентичності й сприйняття атракцій Південної Дакоти.

Професор Дж.Уайт із захопленням засвідчив рівень обізнаності наших студентів й їхню вмотивованість до пізнання світу, відверто й розгорнуто відповідав на запитання, ділився прагматичними поглядами щодо майбутнього фахівців, які отримують географічну освіту.

На продовження було обговорено актуальні аспекти вдосконалення освітньої програми рівня магістр «Географічне країнознавство та геоглобалістика» в контексті сталості, геопросторових наук й перспективи подальшої співпраці.