Вибори декана географічного факультету

Наказ В.о. Ректора Університету № 808-32 від 14 грудня 2020 року «висунення кандидатур на посаду декана географічного факультету» (Наказ.pdf)

Список висунутих кандидатів

Відповідно до наказу в.о. ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка №808-32 від 14.12.2020 р. «Про вибори декана географічного факультету» у період з 17 грудня 2020 року по 16 січня 2021 року відбулося висунення кандидатур на посаду декана географічного факультету у структурних підрозділах факультету.

Відповідно до поданих протоколів зборів трудових колективів структурних підрозділів, результати обговорення і висунення кандидатур на посаду декана географічного факультету наступні:

• Кафедра географії України пропонує Запотоцького Сергія Петровича, в.о. декана, д-ра геогр.н., проф.
  • Кафедра фізичної геграфії та геоекології ‑ Запотоцького Сергія Петровича, в.о. декана, д-ра геогр.н., проф.
  • Кафедра економічної та соціальної географії ‑ Запотоцького Сергія Петровича, в.о. декана, д-ра геогр.н., проф.
  • Кафедра землезнавства та геоморфології ‑ не пропонує кандидатури
  • Кафедра країнознавства та туризму – не пропонує кандидатури
  • Кафедра метеорології та кліматології ‑ Запотоцького Сергія Петровича, в.о. декана, д-ра геогр.н., проф.
  • Кафедра гідрології та гідроекології – не пропонує кандидатури
  • Кафедра геодезії та картографії – Даценко Людмилу Миколаївну, завідувачку кафедри, д-ра геогр.н., проф.
  • студентське самоврядування ‑ Запотоцького Сергія Петровича, в.о. декана, д-ра геогр.н., проф.

Голова профбюро географічного факультету               О.О.Любіцева

Даценко Людмила Миколаївна