20 січня 2021 відбулася зустріч студентів освітніх програм кафедри країнознавства та туризму «Географічне країнознавство та геоглобалістика» (гарант доц.Кіптенко В.К.) та кафедри економічної та соціальної географії «Урбаністика та регіональний розвиток» (гарант доц. Пасько В.Ф.) і «Економічна та соціальна географія (гарант проф. Мезенцев К.В.) ОР Магістр  з роботодавцями (стейкхолдерами) – Радником Секретаря Ради Національної Безпеки і Оборони України Миколою Добишем та державним експертом Апарату РНБО України  Дімітрієм Павліком.

В процесі змістовного спілкування щодо сучасних вимог до знань та навичок аналітичної діяльності, роботи з даними та їх візуалізації, застосування інструментів геопросторового управління, актуальних напрямів емпірико-аналітичного забезпечення процесу розробки та прийняття рішень з безпекових питань країни й відповідності змісту та якості зазначених освітніх програм вимогам ринку визначено перспективи виробничих практики та стажувань