Шановні делегати Конференції трудового колективу географічного факультету, викладачі, студенти та співробітники географічного факультету!

Повідомляємо Вас, що згідно наказу Ректора № 808-32 від 14.12.2020 р. було оголошено вибори декана географічного факультету!

Висунення кандидатур на посаду декана географічного факультету усіма структурними підрозділами  було  проведено в період з 17 грудня 2020 року по 16 січня 2021 року.

Автобіографії кандидатів та їх програми розвитку факультетів були викладені на сайті, з якими Ви могли ознайомитися за посиланням: http://www.geo.univ.kiev.ua/uk/vsi-novini/961-vibori-dekana-geografichnogo-fakultetu-19-01-21.html

На виконання п.3 наказу Ректора № 808-32 від 14.12.2020 27 січня 2021 року буде проведено конференцію трудового колективу географічного факультету на якій, згідно із Законом України «Про вишу освіту» та Статутом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, необхідно погодити кандидатуру на посаду декана географічного факультету.

Адреса проведення конференції трудового колективу географічного факультету: вул. Васильківська 36, Актова зала Інституту післядипломної освіти (ІПО). Початок об 11.00 год.

Прохання до делегатів завчасно прийти для можливості проведення реєстрації з дотриманням всіх карантинних обмежень до початку конференції.

З повагою, адміністрація факультету.