Шановні колеги,

Від імені Програми академічних обмінів імені Фулбрайта / Київського офісу Інституту Міжнародної Освіти висловлюємо Вам свою повагу та з приємністю повідомляємо про те, що розпочато приймання заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік.

У пресрелізі Ви знайдете інформацію про щорічні конкурси для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО, представників громадських організацій.

Просимо ознайомитися з можливостями для закладів вищої освіти та наукових установ України запросити американських викладачів, адміністраторів й фахівців різного спрямування для викладання та консультування.

Якщо Ви зацікавлені провести онлайн-презентацію Програми імені Фулбрайта у Вашому закладі, просимо повідомити нас у відповідь на цей лист, зазначивши зручні для Вас дати, час, потенційну аудиторію та контактну особу, яка допомагатиме з організацією презентації.

Будемо вдячні за поширення інформації серед Ваших колег, викладачів та студентів.

З повагою,
Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні