Університет Люксембургу оголошує конкурс на навчання протягом осіннього семестру 2021/2022 навчального року.

Офіційна сторінка університету:

https://wwwen.uni.lu/university

Додаткову інформацію щодо наповнення навчальних програм та вимог щодо кожної програми можна отримати за посиланнями:

https://wwwen.uni.lu/studies/bachelors

https://wwwen.uni.lu/studies/masters

Дедлайн для подання документів:

31 березня 2021 року.

Стипендія фінансується Міністерством закордонних та європейських справ Люксембургу та передбачає щомісячну виплату в розмірі 500 євро, а також безкоштовне проживання у студентському гуртожитку на період мобільності.

!!! Зауважте, що плата за реєстрацію (400 євро за семестр протягом першого року навчання, 200 євро за семестр протягом 3 - 6 семестрів)для стипендіатів не скасовується.

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

  1. CV / резюме в форматі EUROPASS;
  2. Мотиваційний лист;
  3. Тристоронній договір (чернетка).

Заповнити потрібно лише частину STUDY PROGRAMME (форму Договору можна завантажити на сайті ВІдділу академічної мобільності за посиланням: http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk);

  1. Сертифікат про рівень володіння іноземною мовою англійська – не нижче рівня В1.

У разі відсутності вказаних вище сертифікатів, студент подає лист-сертифікат про знання іноземної мови.

  1. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із вказаними орієнтовними датами складання сесії по поверненню та із візами-погодженнями координатора з мобільності на факультеті/ інституті – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Детальніше про навчання:

https://wwwen.uni.lu/studies/bachelors

https://wwwen.uni.lu/studies/masters

  1. Витяг із залікової книжки (перекладений англійською мовою та завірений у к. 267, головний корпус КНУ, вул. Володимирська, 60);

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf. Назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Luxembourg-2021_Ivanenko.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі "тема" вказувати назву університету та прізвище: Luxembourg-2021 _Ivanenko) на адресу Відділу академічної мобільності (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Поради щодо оформлення конкурсних документів сайт Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#

!Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

!Дата співбесіди буде оголошена окремо на офіційній фейсбук-сторінці Відділу академічної мобільності.