Кафедра фізичної географії та геоекології

Можливості працевлаштування

Україна на шляху до Євросоюзу, цілей стійкого розвитку, повоєнного відновлення, європейського зеленого курсу потребує великої кількості фахівців з довкілля. Участь в понад 50-ти міжнародних конвенціях та двосторонніх угодах, пов’язаних з охороною довкілля зумовлює нагальну потребу в фахівцях з міжнародної та транскордонної екологічної комунікації, екологічної політики. Означене засвідчує широкі можливості працевлаштування випускників.

Випускник кафедри – це:

  • маркетолог екосистемних послуг;
  • менеджер міжнародних екологічних проєктів;
  • інженер з довкілля;
  • планувальник довкілля;
  • експерт з природокористування;
  • ГІС-аналітик;
  • фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища;
  • фахівець з ландшафтного дизайну тощо.

Рівень освітньої та професійної підготовки випускників бакалаврських освітньо-професійних програм дозволяє продовжувати навчання за магістерським рівнем освіти, а та працевлаштуватися у:

ОПП “Транскордонне екологічне співробітництво”

ОПП “Геоекологія та екосистемні послуги”

Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Державній екологічній інспекції України, Державному космічному агентстві України, Державному агентстві лісових ресурсів України;

Міжнародних установах і організаціях з природоохорони, науки, бізнесу. Всесвітній фонд дикої природи (WWF), Програма розвитку ООН, Грінпіс, Міжнародний зелений хрест, Міжнародний союз охорони природи, Програма ООН з довкілля (UNEP), ЮНЕСКО, ОБСЕ, ЄБРР, МСОП, Європейська екологічна агенція, Глобальний екологічний фонд тощо.

Установах та компаніях, що надають послуги з відновлення довкілля, екологічного аудиту, стратегічної екологічної оцінки, організації ландшафтних просторів та комфортного довкілля. Зокрема, в  Європейському агентстві з довкілля (European Environment Agency, EEA), Європейському космічному агентстві (European Space Agency, ESA).

Рівень спеціальної підготовки випускників магістерських програм дозволяє продовжувати навчання в аспірантурі та докторантурі в України та за кордоном.