Конференція трудового колективу географічного факультету

Відбулася Конференція трудового колективу географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де головним питання порядку денного була рекомендація Вченій раді факультету затвердити на посаді завідувача кафедри фізичної географії та геоекології доцента цієї кафедри Людмили БІЛОУС.

Шановні студенти, викладачі, колеги!

6 грудня 2022 р. о 13:00 год. на кафедрі метеорології та кліматології відбудеться гостьова онлайн-лекція завідувача відділу радіаційної екології ІПБ АЕС НАНУ, доктора технічних наук, старшого наукового співробітника, Талерка Миколи Миколайовича на тему: «Примежевий шар атмосфери: властивості та механізми формування»

25 листопада 2022 р. на кафедрі метеорології та кліматології відбудеться гостьова онлайн-лекція на тему: “Астрономічні причини періодичних коливань в атмосфері та їх наслідки”

25 листопада 2022 р. о 10.00 год. на кафедрі метеорології та кліматології відбудеться гостьова онлайн-лекція

Об’єднані наукою

24 листопада 2022 року у спільному віртуальному просторі відбулися міжнародні науково-практичні конференції «Міста та регіони в епіцентрі просторових змін» та «Регіон-2022: стратегія оптимального розвитку», організовані кафедрами економічної та соціальної географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка та соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

До уваги вступників!

26 листопада 2022 року о 10.00 відбудеться День відкритих дверей географічного факультету

23 листопада 2022 р. на кафедрі метеорології та кліматології відбудеться гостьова онлайн-лекція на тему: «Небезпечні метеорологічні явища для авіації»

Шановні викладачі, студенти, колеги! 23 листопада 2022 р. о13:00 год. на кафедрі метеорології та кліматології відбудеться гостьова онлайн-лекція

Запрошуємо до участі у заході “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-КОНГРЕС ДЛЯ СТУДЕНТІВ, МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ З ПИТАНЬ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕЛЕНОЇ ЕКОНОМІКИ”

Географічний факультет, за умов співпраці з Асоціацією професіоналів довкілля України, запрошує студентів та всіх зацікавлених долучитись до участі в заході “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-КОНГРЕС ДЛЯ СТУДЕНТІВ, МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ З ПИТАНЬ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗЕЛЕНОЇ ЕКОНОМІКИ”.