17 грудня 2021 року відбулася зустріч розробників освітніх програм кафедри економічної та соціальної географії із роботодавцями

17 грудня 2021 року відбулася зустріч розробників освітніх програм кафедри економічної та соціальної географії рівня «Бакалавр» «Урбаністика та міське планування» (гарант доц. Н. Провотар) та «Економічна географія» (гарант доц. О. Кононенко), рівня «Магістр» «Урбаністика та регіональний розвиток» (гарант доц. В. Пасько), «Економічна та соціальна географія»

Навчальний посібник «Проектування, інженерно-біотехнічне впорядкування та експлуатація водоохоронних зон водних об’єктів»

Вийшов з друку навчальний посібник «Проектування, інженерно-біотехнічне впорядкування та експлуатація водоохоронних зон водних об’єктів»: навч. Посібник» / За ред. О.В. Петриченка, В.В. Гребеня, В.К. Хільчевського, А.І. Томільцевої. – К.: АртЕк, 2021. – 442 с.

Держгеокадастр підписав із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка Меморандум про співпрацю у сфері національної інфраструктури геопросторових даних та топографо-геодезичної і картографічної діяльності

25 листопада 2021 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю у сфері національної інфраструктури геопросторових даних та топографо-геодезичної і картографічної діяльності між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Зимова сесія Міжнародної Карпатської школи

Запрошуємо до участі в зимовій ceciï Міжнародної карпатської школи «Університетська освіта на шляху до сталого розвитку: чисте довкілля і безпека життєдіяльності», 24-27 лютого 2022 року.

День відкритих дверей!

Запрошуємо вступників на онлайн (zoom) зустріч! 10:00 27 листопада 2021    zoom: ID 760 314 7934 PC GeO_2021

Інформаційна зустріч та збори аспірантів географічного факультету

16 листопада 2021 року відбулася інформаційна зустріч та збори аспірантів географічного факультету. Під час інформаційної зустрічі декан географічного факультету Сергій Запотоцький та заступник декана Ольга Шевченко обговорили зі здобувачами низку важливих актуальних питань.