Міжнародний воркшоп “Солідарний та волонтерський туризм, як інноваційні види туризму в умовах війни та повоєнної відбудови України”

17 червня 2022 року відбувся Міжнародний воркшоп “Солідарний та волонтерський туризм, як інноваційні види туризму в умовах війни та повоєнної відбудови України”

Географи про геополітику

7 червня 2022 року доцент кафедри країнознавства та туризму Юліан Брайчевський  в етері обласного каналу  Галичина TV взяв участь у обговоренні геополітичних проблем та геоекономічних перспектив подальшого розвитку Світу та України в контексті викликів сьогодення. Посиланя на етер: https://fb.watch/dvhih3jLnm/

Конференція «Психологія та туризм»: досвід науковців і практиків

27 травня за ініціативою факультету психології та географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася міжнародна науково-практична конференція «Психологія та туризм».

Обговорення ОПП ТУРИЗМ (магістр, заочна ф.н.)

На засіданні Робочої групи при кафедрі країнознавства та туризму 19.05.22 відбулось обговорення Освітньо-професійної програми ТУРИЗМ другого (магістерського) рівня. Роботодавці внесли ряд пропозицій по актуалізації ОПП і в цілому схвалили дану програму. Текст ОПП ТУРИЗМ дивитись тут

Вітання з Днем науки!

Щиро вітаємо шановну географічну спільноту та всіх колег з Днем науки!
Зичимо натхнення, творчих успіхів, підкорення нових наукових вершин, миру і здоров’я!