Наукове товариство студентів та аспірантів

Наукове товариство студентів та аспірантів

НТСА Географічного факультету – це самоврядна організація, яка об’єднує студентів та молодих науковців з метою розвитку їхнього наукового потенціалу. Ми прагнемо створити сприятливе середовище для розвитку талановитих студентів і організовуємо конференції та інші наукові заходи.

Наша діяльність спрямована на формуванні особистості дослідника, підтримку талановитих студентів, організацію наукових конференцій, круглих столів та видавничу діяльність.

Традиційними заходами, які проводяться НТСА, є щорічна науково-практична конференція молодих вчених «Шевченківська Весна». Також НТСА співпрацює із географічним факультетом та долучається до проведення заходів, в тому числі, спрямованих на профорієнтацію майбутніх абітурієнтів, наприклад Круглий стіл до Дня Землі. НТСА було проведено низку конференцій, семінарів, воркшопів, присвячених регіонального розвитку та вивченню міст. Започатковані традиції «URBEX. Досліджуємо міста разом» та «URBEX. Досліджуємо публічні простори» настільки сподобалися нашим студентам, що ми з великим запалом готуємо нові цікавинки.

Наші контакти:

Голова Наукового товариства студентів та аспірантів – Дібрівний Едуард

Тел.: +380999685318

E-mail: ntsageo@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/ntsageo

Все буде географічно!